Indelingen seizoen 2016-2017(concept)

De KNVB heeft de volgende (concept) indelingen bekend gemaakt:
Senioren:
Voor de indeling van zondag 1 zie elders op de site
Zon.2-Asser Boys-Dalen-Emmen 3-Musselkanaal-Nieuw Buinen-Raptim 3-Titan-Twedo-Weerdinge-Zwartemeer 3
Zon.3+4-Bellingwolde 4-Musselkanaal 5-Pekelder Boys 3-Sellingen 3-Stadskanaal 5-Veelerveen 2-Valthermond 5 en 6-SPW 3 en 4
Zat.1-Damacota 2-GRC Gron. 3-Groen Geel 7-HS’88 2-Lycurgus 8-Muntendam 2-Mussel 2-SJS 3-Scheemda 2-Stadspark 8-Westerwolde 2
VR1-Eext-NWVV/Titan-Dalen-NKVV/Germ./CSVC-Valthermond-Weiteveense Boys-Sweel-ZVC’14-SVO BDE- Klazienaveen
Lees verder →

Jeugdtrainers gezocht!

De TC van FC Ter Apel 96 is op zoek naar enkele jeugdtrainers voor
2 teams in de E-categorie (JO10 en 11)
en 1 team in de D’s (JO12).
Belangstelling? Neem dan even contact op met Luuk Elting (06-83530974)

Voorlopige indeling A+B

Beste jeugdleden van FC Ter Apel ’96,

Onderstaand op deze website treffen jullie de voorlopige indeling aan van de nieuwe teams voor de A- en B-junioren voor het seizoen 2016-2017.

De trainers, leiders, technische commissie (TC) en jeugdbestuur hebben diverse vergaderingen gehouden en allerlei gesprekken gevoerd om de indeling van alle teams zo goed mogelijk te laten verlopen.

Dit is een eerlijk proces geweest en is op kleine onderdelen nog steeds gaande. Wij hopen dat jullie tevreden zullen zijn met deze teamindeling of in elk geval begrip kunnen hebben voor deze moeilijke taak als het nieuwe team helaas toch niet geheel naar wens is.

De trainers en leiders zullen in de zomer hun best doen om iedereen tijdig te informeren over de eerste trainingen en eventuele oefen- en/of bekerwedstrijden.

Voor straks vanaf deze plek alvast een hele prettige zomervakantie gewenst!!
Sportieve groeten en tot ziens in het nieuwe seizoen!!

Namens de voetbalvereniging FC Ter Apel ’96,
het (jeugd)bestuur

Downloaden (PDF, 64KB)

Bekerprogramma zondag 1 en 2

Groep 2-55

1. FC Ter Apel’ 96
2. SV Mussel
3. JVV
4. Sellingen

Programma:

Zondag 21 augustus thuis tegen Sellingen
Dinsdag 23 augustus thuis tegen SV Mussel
Zondag 28 augustus uit tegen JVV

Groep 1-07

1. Stadskanaal 2
2. SPW 2
3. CEC 2
4. FC Ter Apel’ 96 2

Programma:

Zondag 21 augustus uit tegen Stadskanaal 2
Donderdag 25 augustus uit tegen CEC 2
Zondag 28 augustus thuis tegen SPW 2